Pałucka Liga Bilardowa

W sali bilardowej w Szkole Podstawowej w Janowcu Wlkp. w dniach 15 i 22 marca 2024 zainaugurowano piątą edycję Pałuckiej Ligi Bilardowej. Organizatorem Pałuckiej Ligi Bilardowej jest Uczniowski Klub Sportowy „Dragon” w Janowcu Wlkp. Nad prawidłowym przebiegiem czuwa sędzia Jaromir Brodecki.

Do ligi bilardowej przystąpiło 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy po 5 drużyn. Drużyny grają każdy z każdym rundę wiosenną i jesienną. Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy w grudniu rozgrywają finał A, a drużyny które zajmą miejsce 3 i 4 zagrają finale B. Zawodnicy grają w 8 i 10 bil indywidualnie. Przy stanie 1: 1 grają drużynowo w parach w 9 bil. Każdy pojedynek toczy się do 5 wygranych partii. Wyniki pojedynków znajdują się poniżej na zdjęciach.

MAŁOMÓWNI

(Paweł Zabłocki, Wiktoria Latańska)

RYSIE

(Piotr Ławniczak, Ryszard Ławniczak)