Podsumowanie sezonu 2023

26 stycznia 2023r. w świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej w Janowcu Wlkp. odbyło się podsumowanie sezonu bilardowego 2023. Na uroczyste podsumowanie przybył dyrektor Szkoły Podstawowej i prezes UKS Dragon, Przemysław Kotula. Zaproszony gość i zawodnicy obejrzeli prezentację podsumowującą rok bilardowy 2023, przygotowaną przez p. Jaromira Brodeckiego.

W czasie prezencji były wręczane dyplomy i puchary za Mistrzostwo Klubu UKS Dragon 2023 w poszczególnych odmianach bilarda oraz pamiątkowe statuetki i zdjęcia. Mistrzem klubu w kategorii juniorów młodszych został Igor Lipiecki, wicemistrzem Filip Woźniak, a trzecie miejsce zajął Tobiasz Lisiecki. Wśród juniorek młodszych mistrzynią została Oktawia Brodecka, wicemistrzyniami Wiktoria Latańska i Anastazja Muślewska, a trzecie miejsce zajęła Kalina Muślewska. W kategorii pupili mistrzynią została Wiktoria Latańska, wicemistrzynią Kalina Muślewska, a trzeciej miejsce zajęły Anastazja Muślewska i Aleksandra Lupa.

Po zakończeniu oficjalnej części podsumowującej sezon 2023 rozpoczęły się nocne turnieje w bilarda, klocki Jenga i turniej karnych w bilard.

Oto wyniki poszczególnych turniejów:

Turniej bilardowy – juniorów młodszych

I miejsce         Oktawia Brodecka

II miejsce        Igor Lipiecki

III miejsce      Ryszard Ławniczak

III miejsce      Mikołaj Występski

Turniej bilardowy – dla graczy początkujących

I miejsce         Hanna Kordzińska

II miejsce        Eryk Woźniak

III miejsce      Filip Lisiecki

III miejsce      Kacper Kraszkiewicz

Turniej karnych w bilard

I miejsce         Tobiasz Lisiecki

II miejsce        Oktawia Brodecka

III miejsce      Ryszard Ławniczak

III miejsce      Wiktoria Latańska

Turniej w Klocki Jenga

I miejsce         Aleksandra Lupa

II miejsce        Igor Lipiecki

III miejsce      Tobiasz Lisiecki

III miejsce      Hubert Pestkowski

Wszystkim zawodnikom życzymy udanego sezonu 2024.