NARODOWY JUNIOR TOUR 2023 W ŁODZI – ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2024

W klubie FRAME w Łodzi 3 grudnia 2023 odbył się ostatni turniej bilarowy Junior Tour, który stanowił eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2024.

Turniej zgromadził razem 90 bilardzistów i 35 bilardzistki z całego kraju. Drużynę UKS Dragon Janowiec Wlkp. reprezentowali: Anastazja Muślewska, Wiktoria Latańska, Kalina Muślewska Oktawia Brodecka, Tobiasz Lisiecki, Kacper Spychała, Filip Woźniak i Igor Lipiecki. Juniorki i juniorzy grali w odmianę 9 bil.

Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została Oktawia Brodecka, która zajęła I miejsce w turnieju oraz wygrała klasyfikacje generalną Junior Touru w kategorii juniorek.

Dzięki dobrej grze na turniejach Junior Tourów awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski Juniorów 2024 zapewniły sobie Anastazja Muślewska, Wiktoria Latańska, Kalina Muślewska i Oktawia Brodecka.

Wyniki i punktacja turnieju dotycząca awansu do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów są opublikowane na stronie PZBil.

Gratulacje dla naszych bilardzistów za wspaniałą grę